Ресторан «І будуть Люди»

Ukraine, Sofiivska Borshchahivka, проспект Мартинова, 11
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Alle Bewertungen

Про ресторан "І будуть Люди"

Назва нашого ресторану «І будуть Люди» має глибоке символічне значення, що поєднує історію, культуру та ментальність українського народу. Вона несе в собі оптимістичний меседж, нагадуючи про стійкість і єдність людей, а також про віру в майбутнє. Це символ надії та прагнення до розвитку, навіть у найскладніші часи. Як у романі Анатолія Дімарова, де ця фраза стала знаковою для долі українців, так і в нашому ресторані вона відображає дух незламності, гостинності та єдності.

«І будуть Люди» — це місце, де завжди раді гостям, де панує атмосфера спільності, тепла та справжньої української гостинності. Тут ми пропонуємо не лише смачні страви, а й створюємо атмосферу, де кожен відчуває себе як вдома.

Ця назва для нас — це обіцянка, що українські традиції та культура будуть жити, процвітати і розвиватися, а ми, у свою чергу, допомагаємо їм знайти своє місце в серці кожного гостя.

Wie war Ihre Erfahrung?

Wie gut erfüllen Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen die Kundenerwartungen in einer Ресторан «І будуть Люди»:
Wi-Fi
5.0
Gerichte
Geschmack, Speisenpräsentation
5.0
Innenraum
5.0
Die Qualität der erbrachten Dienstleistungen
5.0
Speisekarte
Sortiment, Auswahl an Gerichten
5.0
Service
5.0
Ort
5.0
Preis-Leistungs-Verhältnis
5.0
Einrichtungen und Komfort
5.0
Abendessen
5.0
Preise
5.0
Sauberkeit
5.0
Außen
5.0
Bewertung basiert auf 7 Erfahrungen
Bewerten Sie Ihre Erfahrung Erzählen Sie anderen, was in Ресторан «І будуть Люди», das Sie besucht haben, gut ist

Firmenaktivität

Claimed profile

Der offizielle Vertreter antwortet nicht auf Kundenbewertungen

Ansichten: 7119

Нещодавно відвідав ресторан «І будуть Люди» на проспекті Мартинова, і залишився неймовірно вражений! Атмосфера тут просто чудова — поєднується затишок і стильний інтер’єр. Обслуговування було ... Mehr Нещодавно відвідав ресторан «І будуть Люди» на проспекті Мартинова, і залишився неймовірно вражений! Атмосфера тут просто чудова — поєднується затишок і стильний інтер’єр. Обслуговування було на найвищому рівні: офіціанти уважні, привітні і завжди готові допомогти з вибором. Меню різноманітне, а страви дуже смачні та красиво подані. Особливо сподобалися вареникі у сучасному виконанні. Також приємно вразила подача. Це місце точно варте повторного візиту, рекомендую всім, хто цінує хорошу кухню і теплу атмосферу. Враження лише позитивні!