В мене був запис на КТ обстеження до даного діагностичного центру. Дослідження пройшло дуже добре, ... Mehr В мене був запис на КТ обстеження до даного діагностичного центру. Дослідження пройшло дуже добре, мені все сподобалось, дуже сучасний центр, дякую!
wird bearbeitet